IMG-8406
Aneta Kucharska

Certyfikowany doradca laktacyjny, specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego, położna. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek położnictwo.

4.9
Zocdoc Overall Rating, based on 7541 reviews.
Biografia
Certyfikowany doradca laktacyjny, specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego, położna. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek położnictwo. Tytuł Certyfikowanego doradcy laktacyjnego uzyskała w 2014 i i od tej pory cały czas pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. W 2017 roku założyła Centrum Opieki Położniczo-Ginekologiczne MARITA, w którym jest położną rodzinną i doradcą laktacyjnym. Swoje doświadczenie ponad 20 lat zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym im St. Żeromskiego w Krakowie, który posiada tytuł Szpitala Przyjaznego Matce i Dziecku. Od wielu lat pasjonuje się nowoczesnym położnictwem, z przyjemnością i zaangażowaniem przygotowując w szkole rodzenia przyszłe mamy do porodu, macierzyństwa i karmienia piersią. Z satysfakcją pomagam młodym rodzicom w początkach ich ważnej życiowej roli. W Centrum rozwoju i terapii "Trampolina" udziela porad jako Certyfikowany Doradca Laktacyjny w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu laktacji i położnictwa oraz wieloletnie doświadczenie. W pracy najbardziej zależy jej na indywidualnym i empatycznym podejściu do pacjentów.

Kursy i szkolenia

Recertyfikacja tytułu Doradcy Laktacyjnego (2021), Edukacja i wsparcie kobiety w laktacji – kurs specjalistyczny (2021),  Specjalizacja z pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego- uzyskanie tytułu położna specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego (2021), First International Tongue Tie Congress (2020), Anatomia twarzoczaszki noworodka (2019), Farmakoterapia w okresie laktacji- szkolenie (2019), Karmienie piersią naukowo i praktycznie Zjazd Centrum Nauki o Laktacji (2019), „Nowoczesna położna rodzinna- wiedza, jakość, skuteczność” (2019), „Karmienie piersią- skoro naturalne, to dlaczego bywa trudne” Zjazd Centrum Nauki o Laktacji (2018), Karmienie piersią to nie tylko żywienie . Zjazd Centrum Nauki o Laktacji (2017),  „Matka karmiąca to skarb – czy go chronimy?”- Zjazd Centrum Nauki o Laktacji ( 2016), Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych, kurs kwalifikacyjny (2015), Problemy w laktacji – Kurs dokształcający – poziom III (2014),  „Mleko matki to fenomen natury- dajmy je dzieciom”- Zjazd Centrum Nauki o Laktacji (2014), Pielęgniarstwo neonatologiczne, kurs kwalifikacyjny (2013)

IMG-8406
Aneta Kucharska
Certyfikowany doradca laktacyjny, specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego, położna. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek położnictwo.
Umów wizytę

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00
Sobota
8:00 - 15:00
pl_PLPolish