O NAS

Centrum Rozwoju i Terapii "Trampolina"

„Trampolina” to miejsce stworzone specjalnie z myślą o wsparciu i terapii dzieci oraz dorosłych. Nowoczesne i w pełni wyposażone gabinety gwarantują przyjazną przestrzeń, a wysokie kompetencje neurologopedów, fizjoterapeutów, psychologów, osteopatów, doradców laktacyjnych, logopedów, terapeutów SI, dietetyków zapewniają sukces terapii.

NEUROLOGOPEDZI | LOGOPEDZI

Neurologopeda prowadzący diagnozę i terapię neurologopedyczną oraz pedagogiczną skierowaną do dzieci i dorosłych. Tematyka dotycząca problemów w zakresie karmienia, jedzenia i żywienia...
Więcej
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu neurologopedii z elementami audiologii i foniatrii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest absolwentką wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na Akademii Ignatianum w...
Więcej
Logopeda, certyfikowana terapeutka ręki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk logopedycznych oraz psychologiczno- pedagogicznych.
Więcej
Logopeda szkolny i przedszkolny. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Certyfikowana terapeutka ręki.
Więcej
Logopeda, rehabilitantka głosu, terapeutka miofunkcjonalna, komunikolożka. Swoją wiedzę zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, na Uniwersytecie Łódzkim oraz podczas licznych praktyk i staży
Więcej

FIZJOTERAPEUCI | TERAPEUCI SI | OSTEOPACI

Fizjoterapeuta specjalizujący się w fizjoterapii dzieci, a w szczególności niemowląt. W swojej pracy zawodowej zajmuj się diagnostyką oraz terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi w wieku...
Więcej
Absolwentka Kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz Certyfikowany Terapeuta Integracji Sensorycznej. Specjalizuje się w diagnostyce oraz terapii dzieci z zakresu integracji sensorycznej,...
Więcej
Fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy. Specjalizuje się w pracy z wcześniakami, noworodkami, dziećmi z różnymi wadami genetycznymi oraz dziećmi z mózgowym porażeniem.
Więcej
Magister fizjoterapii oraz osteopata. Za główny cel obrała sobie pomaganie kobietom przejść łagodnie i aktywnie przez okres ciąży i porodu. Stawia na uświadamianie i edukację...
Więcej
Absolwentka Kierunku Fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Fizjoterapeutka z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w rehabilitacji dzieci.
Więcej
Magister fizjoterapii, wychowania fizycznego oraz osteopata pediatryczny zajmujący się diagnozą oraz terapią dzieci od pierwszych dni ich życia. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu i wieloletniej pracy z...
Więcej
Fizjoterapeuta z piętnastoletnim doświadczeniem w pracy z najmniejszymi pacjentami. Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na wydziale Fizjoterapia.
Więcej

DORADCA LAKTACYJNY | POŁOŻNA

Położna, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, Międzynarodowa Konsultantka Laktacyjna. Obecnie pracuje na Sali porodowej jednego z krakowskich szpitali.
Więcej
Certyfikowany doradca laktacyjny, specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno- położniczego, położna. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek położnictwo.
Więcej

STOMATOLOG

Absolwent Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Z zamiłowania i rodzinnych tradycji zajmuje się chirurgią, protetyka i implantologią.
Więcej

PSYCHOLODZY

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła kurs podstawowy oraz zaawansowany Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i podczas pracy to podejście jest jej bardzo bliskie.
Więcej

DIETETYK

Dietetyk i diagnosta laboratoryjny. Opieką dietetyczną obejmuje: dzieci - rozszerzanie diety niemowlaka, alergie, niedobory, suplementacja i dieta w ASD, dieta dzieci starszych i dorosłych.
Więcej

ZAJĘCIA GRUPOWE

Nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, Muzyk, Trener Umiejętności Społecznych, Terapeuta ręki, Instruktor rytmiki.
Więcej

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA W RAMACH KONSULTACJI Z NEUROLOGOPEDĄ MGR ANNĄ KARAŚ. ODBYWAJĄ SIĘ ONE W CENTRUM ODNOWA - ULICA KĄPIELOWA 30.
Więcej
pl_PLPolish